Microserve distribution (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
fa: فاصله مجاز است؛ علائم بغیر از نقطه، خط تیره(-) و زیر خط(_) غیر مجازند.

en: Your email address
fa: آدرس پست الکتونیکی شما

en: Congratulations, you installed @drupal!
fa: تبریک, شما @drupal را نصب کردید.
