Microserve distribution (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Features
he: פיצ'רים

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
he: אפשר להשתמש ברווחים; סימני פיסוק אסורים מלבד נקודה, מקף וקו תחתי.

en: Your email address
he: דואר אלקטרוני

en: Congratulations, you installed @drupal!
he: ברכותינו, התקנת את @drupal!
