Microserve distribution (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Features
vi: Tính năng

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
vi: Chấp nhận các khoảng trắng. Không chấp nhận các kí tự phân cách ngoại trừ dấu chấm, dấu gạch ngang và dấu gạch dưới.

en: Congratulations, you installed @drupal!
vi: Chúc mừng, ban đã cài @drupal!
