Microserve distribution (7.x-2.0-beta2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
de: Leerzeichen sind erlaubt. Satzzeichen sind mit Ausnahme von Punkten, Bindestrichen und Unterstrichen nicht erlaubt.

en: Your email address
de: Ihre E-Mail-Adresse

en: Congratulations, you installed @drupal!
de: Glückwunsch, @drupal wurde erfolgreich installiert.

en: Your username
de: Benutzername
