Microserve distribution (7.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Features
et: Omadused

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
et: Tühikud on lubatud; kirjavahemärgid ei ole lubatud, välja arvatud punktid, sidekriipsud ja alakriipsud.

en: Your email address
et: Sinu e-posti aadress

en: Congratulations, you installed @drupal!
et: Palju õnne, @drupal on nüüd paigaldatud!
