Microserve distribution (7.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
fi: Välilyöntejä voi käyttää. Sallitut välimerkit ovat piste, väliviiva ja alaviiva.

en: Your email address
fi: Sähköpostiosoitteesi

en: Congratulations, you installed @drupal!
fi: Onnittelut, @drupal asennettiin onnistuneesti!
