Microserve distribution (7.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
gl: Os espazos en branco están permitidos; os signos de puntuación non están permitidos agás os puntos, guións e os trazos baixos.

en: Your email address
gl: O seu enderezo de correo electrónico

en: Congratulations, you installed @drupal!
gl: Parabéns, vostede instalou @drupal!
