Microserve distribution (7.x-2.0-beta2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Features
it: Funzionalità

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
it: Gli spazi sono consentiti; la punteggiatura non è consentita ad eccezione di punti, trattini e underscore.

en: Your email address
it: Il tuo indirizzo e-mail

en: Congratulations, you installed @drupal!
it: Congratulazioni, hai installato @drupal!
