Microserve distribution (7.x-2.0-beta2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Features
ja: フィーチャー

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
ja: 空白文字は使用できますが、ピリオド・ハイフン・アンダースコア以外の句読点は使用できません。

en: Your email address
ja: あなたのメールアドレス

en: Congratulations, you installed @drupal!
ja: おめでとうございます。@drupal のインストールが完了しました。
