Microserve distribution (7.x-2.0-beta2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
pl: Wszystkie znaki interpunkcyjne za wyjątkiem kropek, łączników, znaków podkreśleń i spacji są niedozwolone.

en: Your email address
pl: Twój adres email

en: Congratulations, you installed @drupal!
pl: Gratulacje, system @drupal został zainstalowany!
