Microserve distribution (7.x-2.0-beta2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Features
uk: Властивості

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
uk: Дозволено пробіли; заборонено знаки пунктуації за винятком крапок, дефісів та символів підкреслення.

en: Your email address
uk: Ваша адреса електронної пошти

en: Congratulations, you installed @drupal!
uk: Вітаємо, Ви встановили @drupal!

en: Content page
uk: Сторінка зі змістом
