Microserve distribution (7.x-2.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
ca: Es permeten els espais; no es permet cap símbol de puntuació tret de punts, guions i guions baixos.

en: Your email address
ca: La vostra adreça de correu electrònic

en: Congratulations, you installed @drupal!
ca: Felicitats, heu instal·lat el @drupal!
