Microserve distribution (7.x-2.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Features
lt: Savybės

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
lt: Tarpai yra leidžiami; skyrybos ženklai neleidžiami išskyrus taškus, brūkšnelius, kabutes, ir apatinius brūkšnelius.

en: Congratulations, you installed @drupal!
lt: Sveikiname Jūs įdiegėte @drupal!
