Microserve distribution (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
sk: Medzery sú dovolené; interpunkcia dovolená nie je, okrem bodiek, pomlčiek a podčiarkovníkov.

en: Your email address
sk: Vaša emailová adresa

en: Congratulations, you installed @drupal!
sk: Gratulujeme, nainštalovali ste @drupal!
