Microserve distribution (7.x-2.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Features
tr: Özellikler

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
tr: Tercih ettiğiniz kullanıcı adında boşluk, nokta, tire ve alt çizgi hariç diğer noktalama işaretlerini kullanamazsınız.

en: Your email address
tr: E-posta adresiniz

en: Congratulations, you installed @drupal!
tr: Tebrikler, @drupal'ı yüklediniz!
