Microspid PASW (7.x-1.13) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
fr: Options avancées

en: User
fr: Utilisateur

en: You have been logged out.
fr: Vous avez été déconnecté.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fr: Attention : ne l'attribuer qu'à des rôles de confiance ; cette permission touche à la sécurité.

en: configuration page
fr: page de configuration

en: Invalid data
fr: Données invalides

en: nothing to do
fr: rien à faire

en: Wrong version
fr: Mauvaise version
