Microspid PASW (7.x-1.14) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
de: Erweiterte Optionen

en: User
de: Benutzer

en: You have been logged out.
de: Sie haben sich abgemeldet.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
de: Warnung: Sollte nur vertrauenswürdigen Rollen gewährt werden; diese Berechtigung hat Auswirkungen auf die Sicherheit.

en: configuration page
de: Konfigurationsseite

en: nothing to do
de: nichts zu tun

en: Wrong version
de: Falsche Version

en: attributes: %attr
de: Attribute: %attr
