Microspid PASW (7.x-1.15) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: User
sv: Användare

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sv: Varning: Ge enbart till betrodda användare. Denna behörighet har konsekvenser för säkerheten.

en: Register users
sv: Registrera användare

en: Basic Setup
sv: Grundläggande inställningar
