Microspid PASW (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: User
nl: Gebruiker

en: You have been logged out.
nl: U bent uitgelogd.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
nl: Let op: alleen toevoegen aan rollen die u vertrouwt; dit toegangsrecht kan schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.

en: nothing to do
nl: geen acties
