Microspid PASW (7.x-1.8) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: User
uk: Користувач

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
uk: Увага: Надавати тільки довіреним ролям; це повноваження пов’язане з безпекою.

en: Invalid data
uk: Некоректні дані

en: Basic Setup
uk: Основні установки
