Migrate (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісаньне

en: Message
be: Паведамленьне

en: Node: Published
be: Матар'ял: апублікаваны

en: Source
be: Крыніца
