Migrate (7.x-2.10) - en to af translation catalogue (35 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Priority
af: Prioriteit

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: Variable
af: Veranderlike

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Low
af: Laag

en: View
af: Wys

en: Unknown
af: Onbekend

en: Error
af: Fout

en: Options
af: Opsies

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Operation
af: Operasie

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: Source
af: Bron

en: Revert
af: Rol terug

en: Path alias
af: Pad alias
