Migrate (7.x-2.10) - en to eo translation catalogue (40 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Variable
eo: Variablo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Import
eo: Importu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Low
eo: Malalta

en: View
eo: Vidu

en: Menu
eo: Menuo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Error
eo: Eraro

en: Count
eo: Kalkulo

en: Items
eo: Eroj

en: Medium
eo: Medio

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Operation
eo: Operacio

en: No items selected.
eo: Neniu ero elektita.

en: Revert
eo: Malfari

en: Path alias
eo: Vojkromnomo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: The name of the variable.
eo: La nomo de la variablo.

en: The value of the variable.
eo: La valoro de la variablo.

en: Dependencies
eo: Dependecoj
