Migrate (7.x-2.10) - en to lv translation catalogue (71 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Low
lv: Zems

en: View
lv: Skatīt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Total
lv: Kopā

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Iespējas

en: Done
lv: Pabeigts

en: Module
lv: Modulis

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: Count
lv: Skaits

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: N/A
lv: N/P

en: Items
lv: Vienumi

en: Medium
lv: Vidējs

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Task
lv: Uzdevums

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Operation
lv: Operācija

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: Source
lv: Avots

en: Query
lv: Vaicājums

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Path alias
lv: Ceļa aizstājvārds

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Getting Started
lv: Darba Sākšana

en: Migrate
lv: Migrēt

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Source field
lv: Avota lauks

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Importing
lv: Importē

en: done
lv: pabeigts

en: Migration
lv: Migrācija

en: Uses
lv: Lieto

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Menu links
lv: Izvēlnes saites

en: The total number of times the node has been viewed.
lv: Kopējais mezgla skatījumu skaits.

en: The total number of times the node has been viewed today.
lv: Kopējais mezgla skatījumu skaits šodien.

en: The most recent time the node has been viewed.
lv: Pēdējā reize, kad mezgls tika skatīts.

en: The value of the variable.
lv: Mainīgā vērtība.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth.
lv: Saites svars starp saitēm tajā pašā izvēlnē vienā dziļumā.
