Migrate (7.x-2.10) - en to nl translation catalogue (125 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Group
nl: Groep

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Overview
nl: Overzicht

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Message
nl: Bericht

en: Variable
nl: Variabele

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import
nl: Importeren

en: Default
nl: Standaard

en: Update
nl: Bijwerken

en: Low
nl: Laag

en: View
nl: Weergeven

en: Total
nl: Totaal

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Imported
nl: Geïmporteerd

en: Error
nl: Fout

en: Options
nl: Opties

en: Done
nl: Gereed

en: Creation date
nl: Aanmaakdatum

en: Count
nl: Aantal

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Destination
nl: Bestemming

en: Class
nl: Klasse

en: Level
nl: Niveau

en: Task
nl: Taak

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Operation
nl: Bewerking

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: seconds
nl: seconden

en: No messages
nl: Geen berichten

en: Messages
nl: Berichten

en: No items selected.
nl: Geen items geselecteerd.

en: Source
nl: Bron

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Path alias
nl: Pad-alias

en: Notice
nl: Mededeling

en: Getting Started
nl: Beginnen

en: Migrate
nl: Migreren

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Source field
nl: Bronveld

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Importing
nl: Aan het importeren

en: done
nl: gereed

en: Registration
nl: Inschrijving

en: Migration
nl: Migratie

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Menu links
nl: Menulinks

en: Background operations
nl: Acties op achtergrond

en: The total number of times the node has been viewed.
nl: Het aantal keren dat de node bekeken is.

en: The total number of times the node has been viewed today.
nl: Het aantal keren dat de node vandaag bekeken is.

en: The most recent time the node has been viewed.
nl: Het laatste tijdstip waarop de node bekeken is.

en: Dependency
nl: Afhankelijkheid

en: The name of the variable.
nl: De naam van de variabele.

en: The value of the variable.
nl: De waarde van de variabele.

en: Last imported
nl: Laatst geïmporteerd

en: Destination field
nl: Doelveld

en: Import content from external sources
nl: Inhoud van een externe bron importeren

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Idle
nl: Inactief

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
nl: Voer een kommagescheiden lijst van woorden in om de inhoud te beschrijven.

en: Invalid PHP memory_limit !limit
nl: Ongeldig PHP memory_limit !limit

en: New object was not saved, no error provided
nl: Het nieuwe object is niet opgeslagen, geen foutmelding beschikbaar

en: Beer is what we drink.
nl: Bier is wat we drinken.

en: Wine is what we drink.
nl: Wijn is wat we drinken.

en: Wineries, vineyards, and large producers
nl: Wijnhuizen, wijngaarden, en grote producenten

en: Example migration data.
nl: Voorbeeldmigratiedata.

en: UI for managing migration processes
nl: Gebruikersinterface voor het beheren van migratieprocessen

en: Memory usage is !usage (!pct% of limit !limit), resetting statics
nl: Geheugengebruik is !usage (!pct% van limiet !limit), statistieken resetten

en: Memory usage is now !usage (!pct% of limit !limit), not enough reclaimed, starting new batch
nl: Geheugengebruik is op dit moment !usage (!pct% van limiet !limit). Er is te weinig geheugen vrijgekomen dus er wordt gestart met een nieuwe batch

en: Memory usage is now !usage (!pct% of limit !limit), reclaimed enough, continuing
nl: Geheugengebruik is op dit moment !usage (!pct% van limiet !limit). Er is genoeg geheugen vrijgekomen dus er wordt verder gegaan

en: Custom blocks
nl: Aangepaste blokken

en: Apply changes
nl: Wijzigingen toepassen

en: A baseball box score
nl: Een honkbal box-score

en: Field mappings
nl: Veld toewijzingen

en: Source id
nl: Bron-id

en: Content type supporting example of Oracle migration
nl: Inhoudstype dat een voorbeeld van een Oracle-migratie ondersteunt

en: Could not save to map table due to NULL value for key field !field
nl: Niet opgeslagen in de tabel omdat het veld !field de waarde NULL bevat.

en: The menu name. Primary key.
nl: De menunaam. Primaire sleutel.

en: The human-readable name of the menu.
nl: De naam van het menu.

en: A description of the menu
nl: De beschrijving van het menu

en: The menu name. All links with the same menu name (such as 'navigation') are part of the same menu.
nl: De naam van het menu. Alle links met dezelfde menunaam (zoals 'navigatie') zijn deel van hetzelfde menu.

en: The menu link ID (mlid) is the integer primary key.
nl: Het menu link ID (mlid) is de numerieke primaire sleutel.

en: The parent link ID (plid) is the mlid of the link above in the hierarchy, or zero if the link is at the top level in its menu.
nl: Het bovenliggende linkID (plid) is het mlid van de bovenliggende link in de hiërarchie, of nul als de link op het hoogste niveau in het menu staat.

en: The Drupal path or external path this link points to.
nl: Het Drupal- of externe pad waar deze link naar verwijst.

en: For links corresponding to a Drupal path (external = 0), this connects the link to a {menu_router}.path for joins.
nl: Voor links die corresponderen met een Drupal-pad (external = 0), verbindt dit de link aan een {menu_router}.path voor JOINs.

en: The text displayed for the link, which may be modified by a title callback stored in {menu_router}.
nl: De tekst weergegeven voor deze link, die aangepast kan worden door een titel-callback opgeslagen in {menu_router}.

en: A serialized array of options to be passed to the url() or l() function, such as a query string or HTML attributes.
nl: Geserialiseerde opties die worden doorgegeven aan de functie url() of l(), zoals een query-string of HTML-kenmerken.

en: The name of the module that generated this link.
nl: De naam van de module die deze link genereerde.

en: A flag for whether the link should be rendered in menus. (1 = a disabled menu item that may be shown on admin screens, -1 = a menu callback, 0 = a normal, visible link)
nl: Een vlag die aangeeft of de link in een menu moet worden weergegeven. (1 = een uitgeschakeld menu-item dat op beheerschermen weergegeven kan worden, -1 = een menu-callback, 0 = een normale, zichtbare link)

en: A flag to indicate if the link points to a full URL starting with a protocol, like http:// (1 = external, 0 = internal).
nl: Een vlag om aan te geven of een link verwijst naar een volledige URL welke begint met het protocol, zoals http:// (1 = extern, 0 = intern)

en: Flag indicating whether any links have this link as a parent (1 = children exist, 0 = no children).
nl: Een vlag die aangeeft of er links onder deze link geplaatst zijn (1 = er zijn onderliggende links, 0 = geen onderliggende links).

en: Flag for whether this link should be rendered as expanded in menus - expanded links always have their child links displayed, instead of only when the link is in the active trail (1 = expanded, 0 = not expanded)
nl: Vlag die aangeeft of deze link uitgeklapt weergegeven moet worden in een menu. Onderliggende links worden bij uitgeklapte links altijd weergegeven, bij normale links alleen als ze in het actieve pad staan. (1 = uitgeklapt, 0 = niet uitgeklapt)

en: Link weight among links in the same menu at the same depth.
nl: Gewicht van de link ten opzichte van links in hetzelfde menu op hetzelfde niveau.

en: The depth relative to the top level. A link with plid == 0 will have depth == 1.
nl: Diepte ten opzichte van het hoogste niveau. Een link met plid == 0 heeft altijd diepte == 1.

en: A flag to indicate that the user has manually created or edited the link (1 = customized, 0 = not customized).
nl: Een vlag die aangeeft of de link handmatig aangemaakt of bewerkt is (1 = aangepast, 0 = niet aangepast).

en: The first mlid in the materialized path. If N = depth, then pN must equal the mlid. If depth > 1 then p(N-1) must equal the plid. All pX where X > depth must equal zero. The columns p1 .. p9 are also called the parents.
nl: Het eerste mlid in het gematerialiseerde pad. Als N = diepte, dan moet pN gelijk zijn aan de mlid. Als diepte > 1 dan moet p(N-1) gelijk zijn aan de plid. Alle pX waar X > diepte moeten nul zijn. De kolommen p1 .. p9 zijn de bovenliggende items.

en: The second mlid in the materialized path. See p1.
nl: Het tweede mlid van het gematerialiseerde pad. Zie p1.

en: The third mlid in the materialized path. See p1.
nl: Het derde mlid van het gematerialiseerde pad. Zie p1.

en: The fourth mlid in the materialized path. See p1.
nl: Het vierde mlid van het gematerialiseerde pad. Zie p1.

en: The fifth mlid in the materialized path. See p1.
nl: Het vijfde mlid van het gematerialiseerde pad. Zie p1.

en: The sixth mlid in the materialized path. See p1.
nl: Het zesde mlid van het gematerialiseerde pad. Zie p1.

en: The seventh mlid in the materialized path. See p1.
nl: Het zevende mlid van het gematerialiseerde pad. Zie p1.

en: The eighth mlid in the materialized path. See p1.
nl: Het achtste mlid van het gematerialiseerde pad. Zie p1.

en: The ninth mlid in the materialized path. See p1.
nl: Het negende mlid van het gematerialiseerde pad. Zie p1.

en: Flag that indicates that this link was generated during the update from Drupal 5.
nl: Vlag die aangeeft dat deze link gemaakt is tijdens de update van Drupal 5.

en: Import in background
nl: Op de achtergrond importeren

en: Hard
nl: Moeilijk

en: Soft
nl: Zacht
