Migrate (7.x-2.10) - en to uk translation catalogue (140 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Subject
uk: Тема

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Overview
uk: Огляд

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Message
uk: Повідомлення

en: Variable
uk: Змінна

en: Settings
uk: Налаштування

en: Import
uk: Імпортувати

en: Default
uk: Базово

en: Update
uk: Оновити

en: Low
uk: Низький

en: View
uk: Перегляд

en: Menu
uk: Меню

en: Total
uk: Всього

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Imported
uk: Імпортовано

en: Error
uk: Помилка

en: Options
uk: Опції

en: Done
uk: Готово

en: Module
uk: Модуль

en: Creation date
uk: Дата створення

en: Count
uk: Лічильник

en: items
uk: елементи

en: Warning
uk: Попередження

en: N/A
uk: Н/Д

en: OK
uk: Гаразд

en: Items
uk: Елементи

en: Medium
uk: Середній

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Class
uk: Клас

en: Level
uk: Рівень

en: Task
uk: Завдання

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Operation
uk: Дія

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: seconds
uk: секунд(и)

en: Stop
uk: Зупинити

en: No messages
uk: Немає повідомлень

en: Messages
uk: Повідомлення

en: No items selected.
uk: Жодних позицій не вибрано.

en: Source
uk: Джерело

en: Query
uk: Запит

en: Revert
uk: Відновити

en: Path alias
uk: Синонім шляху

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Getting Started
uk: Початок роботи

en: Migrate
uk: Міграція

en: Default value
uk: Базове значення

en: Source field
uk: Поле джерела

en: Description:
uk: Опис:

en: Execute
uk: Виконати

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Source data
uk: Вихідні дані

en: Importing
uk: Імпортування

en: done
uk: зроблено

en: Registration
uk: Реєстрація

en: Migration
uk: Перенесення...

en: Uses
uk: Використання

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Handlers
uk: Обробники

en: Menu links
uk: Посилання меню

en: The total number of times the node has been viewed.
uk: Загальна кількість переглядів матеріалу.

en: The total number of times the node has been viewed today.
uk: Загальна кількість переглядів матеріалу за сьогодні.

en: The most recent time the node has been viewed.
uk: Час останнього перегляду матеріалу.

en: Dependency
uk: Залежність

en: The name of the variable.
uk: Ім'я змінної

en: The value of the variable.
uk: Значення змінної.

en: Active status
uk: Активний стан

en: Last imported
uk: Останній імпорт

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Idle
uk: Без дій

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
uk: Введіть слова розділені комою для опису вашого матеріалу.

en: Informational
uk: Інформаційні

en: Invalid PHP memory_limit !limit
uk: Неприпустимий memory_limit PHP !limit

en: New object was not saved, no error provided
uk: Новий об'єкт не збережено, помилки не передбачено

en: Throughput
uk: Пропускна здатність

en: Rolling back
uk: Відкочування

en: Stopping
uk: Зупинка

en: Memory usage is !usage (!pct% of limit !limit), resetting statics
uk: Використання пам’яті !usage (!pct% ліміту!limit), скидання статики

en: Memory usage is now !usage (!pct% of limit !limit), not enough reclaimed, starting new batch
uk: Зараз використання пам'яті становить !usage (!pct% ліміту !limit), витребувано недостатньо, починаю новий пакет

en: Memory usage is now !usage (!pct% of limit !limit), reclaimed enough, continuing
uk: Зараз використання пам'яті становить !usage (!pct% ліміту !limit), витребувано достатньо, продовжую

en: Custom blocks
uk: Власні блоки

en: Apply changes
uk: Застосувати зміни

en: Field mappings
uk: Відповідності полів

en: Rollback
uk: Відкат

en: Source id
uk: Id джерела

en: Group:
uk: Група:

en: Unprocessed
uk: Без обробки

en: Could not save to map table due to NULL value for key field !field
uk: Неможливо зберегти в карту таблиці через значення  NULL ключового поля  !field

en: Fatal Error
uk: Фатальна помилка

en: The menu name. Primary key.
uk: Назва меню. Первинний ключ.

en: The human-readable name of the menu.
uk: Легка для читання назва меню.

en: A description of the menu
uk: Опис меню

en: The menu name. All links with the same menu name (such as 'navigation') are part of the same menu.
uk: Назва меню. Всі посилання з однаковою назвою меню (наприклад "навіґація") є частиною одного і того ж меню.

en: The menu link ID (mlid) is the integer primary key.
uk: Ідентифікатор посилання меню (mlid) є цілим первинним ключем.

en: The parent link ID (plid) is the mlid of the link above in the hierarchy, or zero if the link is at the top level in its menu.
uk: Ідентифікатор батьківсього посилання (plid) — це mlid посилання, що вище за ієрархією, або 0, якщо посилання розташовується на найвищому рівні свого меню.

en: The Drupal path or external path this link points to.
uk: Шлях в системі Drupal або зовнішній шлях, на який вказує це посилання.

en: For links corresponding to a Drupal path (external = 0), this connects the link to a {menu_router}.path for joins.
uk: Для посилань, що ведуть на внутрішні шляхи Drupal (параметр external=0), тут посилання з’єднано з {menu_router}.path для запитів join.

en: The text displayed for the link, which may be modified by a title callback stored in {menu_router}.
uk: Текст, що відображається в посиланні може бути змінений за допомогою title callback, котрий знаходиться в {menu_router}

en: A serialized array of options to be passed to the url() or l() function, such as a query string or HTML attributes.
uk: Серіалізований масив опцій, що буде переданий до функції url() або l(), як-от рядок запиту або HTML-атрибути.

en: The name of the module that generated this link.
uk: Назва модуля, що згенерував дане посилання.

en: A flag for whether the link should be rendered in menus. (1 = a disabled menu item that may be shown on admin screens, -1 = a menu callback, 0 = a normal, visible link)
uk: Прапор, що вказує, чи має відображатись посилання в меню. (1 = вимкнений пункт меню, що може бути показаний на сторінках адміністратора, -1 = зворотній виклик меню, 0 = звичайне показуване посилання)

en: A flag to indicate if the link points to a full URL starting with a protocol, like http:// (1 = external, 0 = internal).
uk: Прапор, що сигналізує, якщо посилання вказує на повну URL-адресу, починаючи з протоколу, наприклад http:// (1 = зовнішнє, 0 = внутрішнє).

en: Flag indicating whether any links have this link as a parent (1 = children exist, 0 = no children).
uk: Прапор, що сигналізує, чи якесь посилання має це посилання за батько (1 = діти існують, 0 = немає дітей).

en: Flag for whether this link should be rendered as expanded in menus - expanded links always have their child links displayed, instead of only when the link is in the active trail (1 = expanded, 0 = not expanded)
uk: Прапор того, чи має це посилання відображатись як розширене у меню — у розширених посилань завжди відображаються дочірні посилання, а не тільки, коли посилання знаходиться на активній стежці (1 = розширене, 0 = не розширене)

en: Link weight among links in the same menu at the same depth.
uk: Вага посилання серед інших посилань в одному меню та з однаковою глибиною.

en: The depth relative to the top level. A link with plid == 0 will have depth == 1.
uk: Глибина відносно верхнього рівня. Посилання з plid == 0 буде мати глибину == 1.

en: A flag to indicate that the user has manually created or edited the link (1 = customized, 0 = not customized).
uk: Прапор сигналізує, що користувач вручну створив та відредагував посилання (1 = змінював, 0 = не змінював).

en: The first mlid in the materialized path. If N = depth, then pN must equal the mlid. If depth > 1 then p(N-1) must equal the plid. All pX where X > depth must equal zero. The columns p1 .. p9 are also called the parents.
uk: Перший mlid в матеріалізованому шляху. Якщо N = глибина, то pN має дорівнювати mlid. Якщо глибина > 1, то p(N-1) має дорівнювати plid. Всі pX, де X > глибина мають дорівнювати нулю. Стовпці p1 ... p9 також називаються батьками.

en: The second mlid in the materialized path. See p1.
uk: Другий mlid в матеріалізованому шляху. Дивіться p1.

en: The third mlid in the materialized path. See p1.
uk: Третій mlid в матеріалізованому шляху. Дивіться p1.

en: The fourth mlid in the materialized path. See p1.
uk: Четвертий mlid в матеріалізованому шляху. Дивіться p1.

en: The fifth mlid in the materialized path. See p1.
uk: П'ятий mlid в матеріалізованому шляху. Дивіться p1.

en: The sixth mlid in the materialized path. See p1.
uk: Шостий mlid in the materialized path. See p1.

en: The seventh mlid in the materialized path. See p1.
uk: Сьомий mlid in the materialized path. See p1.

en: The eighth mlid in the materialized path. See p1.
uk: Восьмий mlid in the materialized path. See p1.

en: The ninth mlid in the materialized path. See p1.
uk: Дев'ятий mlid in the materialized path. See p1.

en: Flag that indicates that this link was generated during the update from Drupal 5.
uk: Прапор, який вказує на те, що це посилання було згенеровано під час оновлення з Drupal 5.

en: Ignore dependencies
uk: Нехтувати залежностями

en: <a href="@doc">Timezone</a>
uk: <a href="@doc">Часовий пояс</a>

en: Hard
uk: Жорсткий

en: Soft
uk: М’яко

en: Unrecognized migration: !cn
uk: Нерозпізнана міграція: !cn

en: Group: !name
uk: Група: !name

en: do not migrate
uk: не мігрувати
