Migrate (7.x-2.11) - en to br translation catalogue (14 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser

en: About
br: Diwar-benn

en: done
br: graet
