Migrate (7.x-2.11) - en to et translation catalogue (95 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Priority
et: Tähtsus

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Variable
et: Muutuja

en: Settings
et: Seaded

en: Import
et: Impordi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Low
et: Nõrk

en: View
et: Kuva

en: Menu
et: Menüü

en: Total
et: Kokku

en: #
et: nr

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Done
et: Valmis

en: Module
et: Moodul

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: Count
et: Arv

en: items
et: toodet

en: Warning
et: Hoiatus

en: N/A
et: Puudub

en: OK
et: Olgu

en: Items
et: Kirjed

en: Medium
et: Keskmine

en: Configuration
et: Seadistus

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Class
et: Klass

en: Level
et: Tase

en: Task
et: Ülesanne

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Operation
et: Operatsioon

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Messages
et: Sõnumid

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: Source
et: Allikas

en: Query
et: Päring

en: Revert
et: Lähtesta

en: Path alias
et: Aadressi alias

en: Notice
et: Teavitus

en: Getting Started
et: Alustamine

en: Migrate
et: Migreeri

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Execute
et: Rakenda

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: done
et: valmis

en: Migration
et: Migreerimine

en: Uses
et: Kasutab

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Menu links
et: Menüülingid

en: The total number of times the node has been viewed.
et: Selle postituse kuvamiste koguarv.

en: The total number of times the node has been viewed today.
et: Selle postituse tänaste kuvamiste koguarv.

en: The name of the variable.
et: Muutuja nimi.

en: The value of the variable.
et: Muutuja väärtus.

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.

en: New object was not saved, no error provided
et: Uut objekti ei salvestatud, viga ei antud

en: Custom blocks
et: Kohandatud plokid

en: Field mappings
et: Välja mappingud

en: The menu name. Primary key.
et: Menüü nimi. Primaarvõti.

en: The human-readable name of the menu.
et: Menüü inimloetav nimi.

en: A description of the menu
et: Menüü kirjeldus

en: The menu name. All links with the same menu name (such as 'navigation') are part of the same menu.
et: Menüü nimi. Kõik lingid sama menüü nimega (nagu näiteks 'navigatsioon') kuuluvad samasse menüüsse.

en: The menu link ID (mlid) is the integer primary key.
et: Menüülingi ID (mlid) on täisarvuline primaarvõti.

en: The Drupal path or external path this link points to.
et: Drupali teekond või väline teekond, millele link viitab.

en: The name of the module that generated this link.
et: Selle lingi tekitanud mooduli nimi.

en: The depth relative to the top level. A link with plid == 0 will have depth == 1.
et: Sügavus peamise taseme suhtes. Link, mille plid == 0 on sügavusega 1.

en: The second mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna teine mlid. Vaata p1.

en: The third mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna kolmas mlid. Vaata p1.

en: The fourth mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna neljas mlid. Vaata p1.

en: The fifth mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna viies mlid. Vaata p1.

en: The sixth mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna kuues mlid. Vaata p1.

en: The seventh mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna seitsmes mlid. Vaata p1.

en: The eighth mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna kaheksas mlid. Vaata p1.

en: The ninth mlid in the materialized path. See p1.
et: Materialiseeritud teekonna üheksas mlid. Vaata p1.

en: Flag that indicates that this link was generated during the update from Drupal 5.
et: Indikaator, mis näitab, et see link tekitati uuendamise käigus Drupal 5-st.

en: Hard
et: Raske
