Migrate (7.x-2.11) - en to is translation catalogue (38 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Value
is: Virði

en: Type
is: Slag

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Overview
is: Yvirlit

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Message
is: Boð

en: Variable
is: Varierandi

en: Settings
is: Setingar

en: Import
is: Flyt inn

en: Default
is: Standard

en: Update
is: Dagfør

en: Low
is: Lág

en: View
is: Vís

en: Menu
is: Valmynd

en: Unknown
is: Ókent

en: Error
is: Feilur

en: Options
is: Setingar

en: Done
is: Liðugt

en: Count
is: Nøgd

en: Items
is: Liðir

en: Medium
is: Miðal

en: Save settings
is: Goym setingar

en: Operation
is: Gerð

en: No items selected.
is: Eingir liðir valdir.

en: Revert
is: Vend aftur

en: Path alias
is: Hjáleinki

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um

en: done
is: liðugt

en: The name of the variable.
is: Navn á brigdilinum.

en: The value of the variable.
is: Virðið á brigdilinum.
