Migrate (7.x-2.11) - en to gl translation catalogue (66 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Priority
gl: Prioridade

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: Variable
gl: Variábel

en: Settings
gl: Axustes

en: Import
gl: Importar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Low
gl: Baixa

en: View
gl: Ver

en: Menu
gl: Menú

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Error
gl: Erro

en: Options
gl: Opcións

en: Done
gl: Feito

en: Module
gl: Módulo

en: Creation date
gl: Data de creación

en: Count
gl: Contar

en: Warning
gl: Alerta

en: N/A
gl: N/D

en: OK
gl: Aceptar

en: Items
gl: Elementos

en: Medium
gl: Medio

en: Configuration
gl: Configuración

en: Destination
gl: Destino

en: Class
gl: Clase

en: Task
gl: Tarefa

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Operation
gl: Operación

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: seconds
gl: segundos

en: Messages
gl: Mensaxes

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: Source
gl: Orixe

en: Query
gl: Consulta

en: Revert
gl: Volver

en: Path alias
gl: Alias de ruta

en: Migrate
gl: Migrar

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Description:
gl: Descrición

en: Execute
gl: Executar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: done
gl: feito

en: Uses
gl: Usos

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: The total number of times the node has been viewed.
gl: O número de veces que o nodo foi visto.

en: The total number of times the node has been viewed today.
gl: O número de veces que o nodo foi visto hoxe.

en: Dependency
gl: Dependencia

en: Dependencies
gl: Dependencias

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.
