Migrate (7.x-2.11) - en to kk translation catalogue (35 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Variable
kk: Мәң

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Import
kk: Импорт

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Low
kk: Төмен

en: View
kk: Қарау

en: Menu
kk: Мәзір

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Error
kk: Қате

en: Count
kk: Саны

en: Items
kk: Элементтер

en: Medium
kk: Орташа

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Operation
kk: Операция

en: Messages
kk: Хаттар

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.

en: Path alias
kk: Жол бүркеніш аты

en: Registration
kk: Тіркелу
