Migrate (7.x-2.11) - en to lt translation catalogue (64 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Low
lt: Žemas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Menu
lt: Meniu

en: Total
lt: Iš viso

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Done
lt: Atlikta

en: Module
lt: Modulis

en: Count
lt: Skaičius

en: items
lt: elementai

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: N/A
lt: N/D

en: OK
lt: Gerai

en: Items
lt: Elementai

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Class
lt: Klasė

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Messages
lt: Žinutės

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Source
lt: Šaltinis

en: Query
lt: Užklausa

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Path alias
lt: Kelio pervadinimas

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: done
lt: atlikta

en: Registration
lt: Registracija

en: Uses
lt: Naudoja

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.
