Migrate (7.x-2.12) - en to az translation catalogue (56 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Variable
az: Dəyişən

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Import
az: İmport

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Low
az: Alçaq

en: View
az: Görünüş

en: Menu
az: Menyu

en: Unknown
az: Naməlum

en: Error
az: Səhv

en: Options
az: Seçimlər

en: Module
az: Modul

en: Count
az: Say

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: N/A
az: Yox

en: Items
az: Elementlər

en: Medium
az: Orta

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Messages
az: Mesajlar

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: Source
az: Mənbə

en: Query
az: Sorğu

en: Revert
az: Qaytarma

en: Path alias
az: Yol ləqəbi

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Getting Started
az: Başlayanda

en: Migrate
az: Mirasiya

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Source field
az: Mənbə sahəsi

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: done
az: yerinə yetirildi

en: Migration
az: Miqrasiya

en: Uses
az: İstifadə edir

en: The total number of times the node has been viewed.
az: Düyün baxıldığı ümumi sayı.

en: The total number of times the node has been viewed today.
az: Bu gün qovşağın ümumi sayı.

en: The most recent time the node has been viewed.
az: Ən son dəfə node baxılıb.

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
