Migrate (7.x-2.12) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Message
ht: Mesaj

en: Default
ht: Pa defo

en: done
ht: fini
