Migrate (7.x-2.12) - en to ku translation catalogue (45 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Low
ku: نزم

en: View
ku: پیشاندان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Error
ku: هەڵە

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Count
ku: ژمارە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: N/A
ku: نییە

en: OK
ku: باشە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Operation
ku: کردار

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: About
ku: دەربارە

en: done
ku: تەواوبوو

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
