Migrate (7.x-2.12) - en to sl translation catalogue (46 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Import
sl: Uvozi

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Low
sl: Nizko

en: View
sl: Prikaži

en: Menu
sl: Meni

en: Unknown
sl: Neznan

en: Error
sl: Napaka

en: Options
sl: Možnosti

en: Done
sl: Opravljeno

en: Count
sl: Število

en: Warning
sl: Opozorilo

en: N/A
sl: N/D

en: Items
sl: Notice

en: Medium
sl: Srednja

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: No messages
sl: Ni sporočil

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: Revert
sl: Povrni

en: Path alias
sl: Vzdevek za pot

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: done
sl: opravljeno

en: Uses
sl: Uporablja

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
