Migrate (7.x-2.2-rc2) - en to ml translation catalogue (20 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: OK
ml: ശരി

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: Notice
ml: നോട്ടീസ്
