Migrate (7.x-2.2-rc2) - en to tr translation catalogue (50 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Development
tr: Geliştirme

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Priority
tr: Öncelik

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: Country
tr: Ülke

en: Image
tr: Resim

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Low
tr: Düşük

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Error
tr: Hata

en: Done
tr: Tamam

en: Module
tr: Modül

en: Creation date
tr: Oluşturulma tarihi

en: items
tr: öğeler

en: Warning
tr: Uyarı

en: OK
tr: Tamam

en: Medium
tr: Orta

en: Destination
tr: Hedef

en: Class
tr: Sınıf

en: Comment: Subject
tr: Yorum: Konu

en: Level
tr: Seviye

en: Operation
tr: İşlem

en: Updated date
tr: Güncelleme tarihi

en: seconds
tr: saniye

en: Messages
tr: İletiler

en: No items selected.
tr: Seçili öğe yok.

en: Source
tr: Kaynak

en: Features
tr: Özellikler

en: Query
tr: Sorgu

en: Notice
tr: Dikkat

en: Migrate
tr: Taşı

en: Complete
tr: Tamam

en: Execute
tr: Çalıştır

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Source data
tr: Kaynak veri

en: Rating
tr: Derecelendirme

en: Migration
tr: Göç

en: Total rows
tr: Toplam satır

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
tr: İçeriğinizi açıklamak için virgülle ayrılmış bir sözcük listesi girin.

en: New object was not saved, no error provided
tr: Yeni nesne kaydedilmedi, hata bildirilmedi

en: User: Password (plain text)
tr: Kullanıcı: Parola (düz metin)
