Migrate (7.x-2.5-rc1) - en to pl translation catalogue (119 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Operations
pl: Operacje

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Priority
pl: Priorytet

en: Overview
pl: Przegląd

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Country
pl: Państwo

en: Image
pl: Obraz

en: Import
pl: Importuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Low
pl: Niski

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Imported
pl: Zaimportowano

en: Error
pl: Błąd

en: Options
pl: Opcje

en: Done
pl: Gotowe

en: Module
pl: Moduł

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: items
pl: elementy

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: N/A
pl: niedostępne

en: Medium
pl: Średnie

en: Destination
pl: Cel

en: Class
pl: Klasa

en: Node: Body
pl: Węzeł: treść

en: Level
pl: Poziom

en: Operation
pl: Czynność

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: seconds
pl: sekundy

en: Messages
pl: Wiadomości

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: Source
pl: Źródło

en: Query
pl: Zapytanie

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Migrate
pl: Migracja

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Rating
pl: Ocena

en: Importing
pl: Importowanie

en: Migration
pl: Migracja

en: Menu links
pl: Odnośniki menu

en: Node: Teaser
pl: Node: Skrót

en: Unimported
pl: Niezaimportowane

en: Last imported
pl: Ostatnio importowane

en: Migration processing
pl: Przetwarzanie migracji

en: Starting migration process
pl: Rozpoczęcie procesu migracji

en: An error occurred. Some or all of the migrate processing has failed.
pl: Wystąpił błąd. Część lub cały proces migracji nie powiódł się.

en: Mappings from source key to destination key
pl: Odwzorowanie z kluczy źródłowych do kluczy docelowych

en: Node:
pl: Węzeł:

en: No fields
pl: Brak pól

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Idle
pl: Bezczynny

en: Total rows
pl: Razem wierszy

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
pl: Lista oddzielonych przecinkiem słów opisujących zawartość.

en: Blocker
pl: Blokujący

en: !name addFieldMapping: !dest was previously mapped, overridden
pl: !name addFieldMapping: !dest został już odwzorowany, nadpisuję

en: New object was not saved, no error provided
pl: Nowy obiekt nie został zapisany, brak błędów

en: Implementor
pl: Realizator

en: This info will not be maintained in Drupal
pl: Ta informacja nie będzie zachowana w Drupalu

en: Throughput
pl: Przepustowość

en: Destination data
pl: Dane docelowe

en: System of record:
pl: System zapisu:

en: <p>These are the fields available in the destination of this
               migration. The machine names listed here are those available to be used
               as the first parameter to $this->addFieldMapping() in your Migration
               class constructor. <span class="error">Unmapped fields are red</span>.</p>
pl: <p>To są pola dostępne jako docelowe tej migracji. Nazwy systemowe wypisane tutaj to te, które mogą być używane jako pierwszy parametr dla metody $this->addFieldMappling() w konstruktorze twojej klasy Migracji. <span class="error">Nieodwzorowane pola są na czerwono</span>.</p>

en: <p>These are the fields available from the source of this
               migration. The machine names listed here are those available to be used
               as the second parameter to $this->addFieldMapping() in your Migration
               class constructor. <span class="error">Unmapped fields are red</span>.</p>
pl: <p>To są pola dostępne ze źródła tej migracji. Nazwy systemowe wypisane tutaj to te, które mogą być używane jako drugi parametr dla metody $this->addFieldMappling() w konstruktorze twojej klasy Migracji. <span class="error">Nieodwzorowane pola są na czerwono</span>.</p>

en: Mapping:
pl: Odwzorowanie:

en: Node: Path alias
pl: Węzeł: alias ścieżki

en: Messages generated during a migration process
pl: Wiadomości wygenerowane w trakcie procesu migracji

en: No migrations
pl: Brak migracji

en: Field:
pl: Pole:

en: Whether comments may be posted to the node
pl: Czy komentarze mogą być dodawane do węzła

en: Rollback
pl: Cofnij

en: Type: !type
pl: Typ: !type

en: Source id
pl: Id źródła

en: Rollback and import
pl: Wycofaj i importuj

en: Choose an operation to run on all migrations selected above:
           <ul>
             <li>Import - Imports all previously unimported records from the source, plus
                 any records marked for update, into destination Drupal objects.</li>
             <li>Rollback - Deletes all Drupal objects created by the migration.</li>
             <li>Rollback and import - Performs the Rollback operation, immediately
                 followed by the Import operation.</li>
             <li>Stop - Cleanly interrupts any import or rollback processes that may
                 currently be running.</li>
             <li>Reset - Sometimes a migration process may fail to stop cleanly, and be
                 left stuck in an Importing or Rolling Back status. Choose Reset to clear
                 the status and permit other operations to proceed.</li>
           </ul>
pl: Wybierz operację, która ma być wykonana na wszystkich wybranych powyżej migracjach: <ul><li>Importuj - importuje wszystkie wcześniej niezaimportowane wpisy ze źródła i dodatkowo wszystkie oznaczone do aktualizacji do docelowych obiektów w Drupalu</li><li>Wycofaj - usuwa wszystkie obiekty Drupala utworzone poprzez migrację.</li><li>Wycofaj i importuj - wykonuje operację wycofania, a następnie od razu operację importowania. </li><li>Zatrzymaj - bezpieczne przerwanie wszystkich operacji importu lub wycofania, które mogą być w toku.</li><li>Resetuj - czasami proces migracji nie może być zatrzymany bezpiecznie i utknie w statusie wycofywania. Wybierz resetuj w celu wyczyszczenia statusu i umożliwienia kontynuacji innych operacji.<li> </ul>

en: Destination handlers
pl: Procedury obsługi celów

en: Destination types handled
pl: Obsługiwane typy celów

en: Field handlers
pl: Procedury obsługi pól

en: Field types handled
pl: Obsługiwane typy pól

en: Save handler statuses
pl: Zapisz statusy procedur obsługi

en: Main image
pl: Główny obraz

en: Limit to:
pl: Ogranicz do:

en: Soft Dependencies
pl: Miękkie zależności

en: The menu name. Primary key.
pl: Nazwa menu. Klucz podstawowy.

en: The human-readable name of the menu.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa menu.

en: A description of the menu
pl: Opis menu

en: The menu name. All links with the same menu name (such as 'navigation') are part of the same menu.
pl: Nazwa menu. Wszystkie odnośnika z tą samą nazwą menu (taką jak 'nawigacja') są częścią tego samego menu.

en: The menu link ID (mlid) is the integer primary key.
pl: ID odnośnika menu (mlid) jest numerycznym kluczem podstawowym.

en: The parent link ID (plid) is the mlid of the link above in the hierarchy, or zero if the link is at the top level in its menu.
pl: ID (plid) nadrzędnego odnośnika jest identyfikatorem mlid odnośnika znajdującego się o jeden poziom wyżej w hierarchii lub ma wartość zero jeśli odnośnik jest na najwyższym poziomie jego menu.

en: The Drupal path or external path this link points to.
pl: Ścieżka Drupala lub ścieżka zewnętrzna, do której prowadzi ten odnośnik.

en: For links corresponding to a Drupal path (external = 0), this connects the link to a {menu_router}.path for joins.
pl: Dla odnośników będących ekwiwalentem ścieżki Drupala (external = 0), wiąże odnośnik z {menu_router}.path dla operacji złączeń.

en: The text displayed for the link, which may be modified by a title callback stored in {menu_router}.
pl: Treść wyświetlanego odnośnika, która może być zmieniona za pomocą zapisanego w {menu router} wywołania zwrotnego dla tytułu.

en: A serialized array of options to be passed to the url() or l() function, such as a query string or HTML attributes.
pl: Tablica w postaci zserializowanej, zawierająca opcje przekazywane funkcjom url() i l(), na przykład atrybuty HTML.

en: The name of the module that generated this link.
pl: Nazwa modułu, który wygenerował odnośnik.

en: A flag for whether the link should be rendered in menus. (1 = a disabled menu item that may be shown on admin screens, -1 = a menu callback, 0 = a normal, visible link)
pl: Znacznik informujący o tym czy odnośnik powinien być wyświetlany w menu. (1 = element menu jest niedostępny, ale może być wyświetlany na stronach administracyjnych, -1 = wywołanie zwrotne menu, 0 = zwykły, widoczny odnośnik)

en: A flag to indicate if the link points to a full URL starting with a protocol, like http:// (1 = external, 0 = internal).
pl: Znacznik informujący o tym, czy adres URL odnośnika rozpoczyna się od nazwy protokołu, takiego jak http:// (1 = zewnętrzny, 0 = wewnętrzny).

en: Flag indicating whether any links have this link as a parent (1 = children exist, 0 = no children).
pl: Znacznik informujący o tym czy ten odnośnik jest nadrzędny w stosunku do jakiegokolwiek innego odnośnika (1 = istnieje podrzędny, 0 = brak podrzędnych).

en: Flag for whether this link should be rendered as expanded in menus - expanded links always have their child links displayed, instead of only when the link is in the active trail (1 = expanded, 0 = not expanded)
pl: Znacznik informujący o tym, czy odnośnik powinien być wyświetlany w menu jako rozwinięty - rozwinięte odnośniki zawsze wyświetlają odnośniki podrzędne, zamiast wyświetlania ich tylko w sytuacji gdy odnośnik znajduje się w aktywnej ścieżce (1 = rozwinięty, 0 = nierozwinięty)

en: Link weight among links in the same menu at the same depth.
pl: Waga odnośnika w grupie odnośników tego samego menu na tej samej głębokości.

en: The depth relative to the top level. A link with plid == 0 will have depth == 1.
pl: Głębokość względem najwyższego poziomu. Odnośnik o identyfikatorze plid == 0 będzie miał wartość depth == 1.

en: A flag to indicate that the user has manually created or edited the link (1 = customized, 0 = not customized).
pl: Znacznik informujący o tym, czy odnośnik został ręcznie dostosowany lub edytowany przez użytkownika (1 = dostosowany, 0 = standardowy).

en: The first mlid in the materialized path. If N = depth, then pN must equal the mlid. If depth > 1 then p(N-1) must equal the plid. All pX where X > depth must equal zero. The columns p1 .. p9 are also called the parents.
pl: Pierwszy mlid w zmaterializowanej ścieżce.  Jeśli N = głębokość to pN musi być równe mlid. Jeśli głębokość > 1 to p(N-1) musi być równe plid. Wszystkie pX dla X > głębokość muszą być równe zeru. Kolumny p1 .. p9 nazywa się także nadrzędnymi.

en: The second mlid in the materialized path. See p1.
pl: Drugi mlid w zmaterializowanej ścieżce. Patrz p1.

en: The third mlid in the materialized path. See p1.
pl: Trzeci mlid w zmaterializowanej ścieżce. Patrz p1.

en: The fourth mlid in the materialized path. See p1.
pl: Czwarty mlid w zmaterializowanej ścieżce. Patrz p1.

en: The fifth mlid in the materialized path. See p1.
pl: Piąty mlid w zmaterializowanej ścieżce. Patrz p1.

en: The sixth mlid in the materialized path. See p1.
pl: Szósty mlid w zmaterializowanej ścieżce. Patrz p1.

en: The seventh mlid in the materialized path. See p1.
pl: Siódmy mlid w zmaterializowanej ścieżce. Patrz p1.

en: The eighth mlid in the materialized path. See p1.
pl: Ósmy mlid w zmaterializowanej ścieżce. Patrz p1.

en: The ninth mlid in the materialized path. See p1.
pl: Dziewiąty mlid w zmaterializowanej ścieżce. Patrz p1.

en: Flag that indicates that this link was generated during the update from Drupal 5.
pl: Znacznik informujący o tym, że odnośnik został utworzony w trakcie aktualizacji z Drupala 5.

en: Handler configuration
pl: Konfiguracja procedury obsługi
