Migrate (7.x-2.5) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Image
se: Govva

en: Update
se: Ođasmahte
