Migrate (7.x-2.6-beta1) - en to mr translation catalogue (26 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Import
mr: आयात

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट

en: Low
mr: कमी

en: View
mr: बघा

en: Error
mr: तृटी

en: Options
mr: विकल्प

en: Done
mr: पूर्ण झाले

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
