Migrate (7.x-2.6-beta1) - en to oc translation catalogue (54 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Priority
oc: Prioritat

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Import
oc: Importar

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Low
oc: Febla

en: View
oc: Veire

en: Menu
oc: Menú

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Options
oc: Opcions

en: Done
oc: Acabat

en: Module
oc: Modul

en: Warning
oc: Avertiment

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Items
oc: Elements

en: Medium
oc: Mejan

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Level
oc: Nivèl

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Operation
oc: Operacion

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: seconds
oc: segondas

en: Messages
oc: Messatges

en: No items selected.
oc: Cap d'element pas seleccionat.

en: Source
oc: Font

en: Query
oc: Requèsta

en: Path alias
oc: Aliàs de camin

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Description:
oc: Descripcion :

en: Execute
oc: Executar

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Registration
oc: Enregistrament

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Menu links
oc: Ligams de menú

en: The total number of times the node has been viewed.
oc: Lo nombre total d'afichatges del nosèl.

en: The total number of times the node has been viewed today.
oc: Lo nombre total d'afichatges del nosèl uèi.

en: The most recent time the node has been viewed.
oc: Data de darrièr afichatge del nosèl.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
oc: Sasissètz una lista de mots separats per de virgulas per descriure vòstre contengut.

en: Source id
oc: Identificant (ID) de la font
