Migrate (7.x-2.6-beta1) - en to sk translation catalogue (60 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Priority
sk: Priorita

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Import
sk: Importovať

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Low
sk: Nízka

en: View
sk: Zobraziť

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Error
sk: Chyba

en: Options
sk: Nastavenia

en: Done
sk: Hotovo

en: Module
sk: Modul

en: items
sk: položiek

en: Warning
sk: Varovanie

en: Items
sk: Položky

en: Medium
sk: Stredná

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Class
sk: Trieda

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Operation
sk: Operácia

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: seconds
sk: sekundy

en: Messages
sk: Správy

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: Source
sk: Zdroj

en: Query
sk: Dotaz

en: Path alias
sk: Alias cesty

en: Notice
sk: Oznam

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Description:
sk: Popis:

en: Execute
sk: Spustiť

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Source data
sk: Zdrojové údaje

en: Importing
sk: Import

en: Registration
sk: Registrácia

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Menu links
sk: Odkazy v menu

en: The total number of times the node has been viewed.
sk: Celkový počet zobrazení uzla.

en: The total number of times the node has been viewed today.
sk: Celkový počet dnešných prezretí uzla.

en: Last imported
sk: Naposledy importované

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sk: Zadajte zoznam slov oddelených čiarkou pre popis vášho obsahu.

en: Field mappings
sk: Mapovania polí

en: The human-readable name of the menu.
sk: Používateľom čitateľný názov menu.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth.
sk: Váha odkazu medzi všetkými odkazmi z rovnakého menu v rovnakej hĺbke.
