Migrate (7.x-2.6-rc1) - en to he translation catalogue (63 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Priority
he: עדיפות

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: יבוא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Low
he: חלש

en: View
he: צפיה

en: Menu
he: תפריט

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Error
he: שגיאה

en: Options
he: אפשרויות

en: Done
he: בוצע

en: Module
he: מודול

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: items
he: פריטים

en: Warning
he: אזהרה

en: N/A
he: -ללא-

en: Items
he: פריטים

en: Medium
he: בינוני

en: Configuration
he: הגדרות

en: Destination
he: יעד

en: Task
he: משימה

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Operation
he: פעולה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Messages
he: מסרים

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: Source
he: מקור

en: Query
he: שאילתה

en: Path alias
he: כינוי נתיב

en: Notice
he: הודעה

en: Migrate
he: מיגרציה

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Source field
he: שדה המקור

en: Execute
he: ביצוע

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Migration
he: מיגרציה

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Menu links
he: קישורי תפריט

en: The total number of times the node has been viewed.
he: סך כל מספר הפעמים שפריט התוכן נצפה.

en: The total number of times the node has been viewed today.
he: סך כל הפעמים שפריט התוכן נצפה היום.

en: The most recent time the node has been viewed.
he: הפעם האחרונה שפריט התוכן נצפה.

en: Last imported
he: יבוא אחרון

en: Dependencies
he: תלויות

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
he: הכנס רשימת מילים מופרדות בפסיקים המתארות את התוכן שלך.

en: Apply changes
he: החל שינויים

en: The name of the module that generated this link.
he: שם המודול שייצר את הקישור הזה.
