Migrate (7.x-2.6-rc1) - en to mn translation catalogue (30 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Low
mn: Нам

en: View
mn: Харах

en: Menu
mn: Цэс

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Error
mn: Алдаа

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Medium
mn: Дундаж

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Dashboard
mn: Самбар
