Migrate (7.x-2.6-rc1) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд
