Migrate (7.x-2.6-rc2) - en to hr translation catalogue (49 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Operations
hr: Operacije

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Subject
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Priority
hr: Prioritet

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Import
hr: Uvezi

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Low
hr: Niska

en: View
hr: Pregled

en: Menu
hr: Izbornik

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Error
hr: Greška

en: Options
hr: Opcije

en: Done
hr: Gotovo

en: Module
hr: Modul

en: Warning
hr: Upozorenje

en: N/A
hr: N/D

en: OK
hr: U redu

en: Items
hr: Stavke

en: Medium
hr: Srednji

en: Configuration
hr: Postavke

en: Destination
hr: Odredište

en: Level
hr: Nivo

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Operation
hr: Operacija

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Messages
hr: Poruke

en: No items selected.
hr: Nije odabrana stavka.

en: Source
hr: Izvor

en: Revert
hr: Vrati

en: Path alias
hr: Putanja nadimka

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Execute
hr: Izvrši

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hr: Unesite, zarezom odvojen, popis riječi kako bi opisali svoj sadržaj.
