Migrate (7.x-2.6-rc2) - en to te translation catalogue (36 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: Subject
te: విషయం

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Low
te: తక్కువ

en: View
te: చూడు

en: Menu
te: మెనూ

en: Unknown
te: తెలియని

en: Error
te: సమస్య

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Done
te: పూర్తయ్యింది

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: N/A
te: వర్తించదు

en: OK
te: సరే

en: Items
te: అంశాలు

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Messages
te: సందేశాలు

en: Source
te: మూలం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
