Migrate (7.x-2.6) - en to am translation catalogue (25 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Import
am: አስመጣ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: Low
am: ዝቅተኛ

en: View
am: ትይታ

en: Error
am: ስህተት

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: Source
am: ምንጭ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች
