Migrate (7.x-2.6) - en to bg translation catalogue (41 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Priority
bg: Приоритет

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Low
bg: Слаба

en: View
bg: Прегледай

en: Menu
bg: Меню

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Error
bg: Грешка

en: Options
bg: Параметри

en: Done
bg: Готово

en: Items
bg: Новини

en: Medium
bg: Среда

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Operation
bg: Действие

en: Messages
bg: Съобщения

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.

en: Source
bg: Източник

en: Revert
bg: Връщане

en: Path alias
bg: Обновяване на псевдоним

en: Execute
bg: Изпълни

en: Dashboard
bg: Табло

en: Source fields
bg: Полета на източника
